logo

Hedefleriniz için
8 çözüm üretiyoruz

Kaydır

Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Bir kurumun hedef kitlesi ile iletişime geçebilmek ve onların dikkatini çekebilmek için Kurumsal Kimlik büyük önem taşımaktadır.

Kurumsal Kimlik basılı ve dijital platformlarda sizi hedef kitlenizin net algılayacağı, sağlam duruş sergilleyen bir kurum noktasına taşır.

Marka Yönetimi

Marka Yönetimi

8 Dijital, markanızın kendine has mesajını doğru zamanda doğru tüketici segmentine ulaştırmak için pazarlama sürecindeki faaliyetlerinizi planlar.

Markanızın pazarda doğru konumlandırılabilmesi amacıyla marka yönetimine özgü kural ve kavramları ile değerlendirerek markanızın pazardaki en doğru konumda yer alması için çalışır.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Hedef kitleye iletilecek mesajı ve düşünceyi görselleştirmek tüm zamanlarda firmalar ve bireyler için önemli olmuştur.

8 Dijital firmanızın basılı ve dijital platformdaki reklam ve tanıtım gösterimlerini yaratıcılık ve mükemmeliyetçilik ilkeleri ile detayı bir tasarım sürecinden geçirir.

Fotoğraf

Fotoğraf

8 Dijital doğru kadro ve ekipmanı doğru mekan ile birleştirerek size özel hazırlanan stüdyomuzda ya da film seti zenginliğinde kurulan dış mekan ve iç mekan setlerde, en başarılı fotoğrafları firmanız için üretmeyi amaçlamaktadır.

Firmanızın reklam kampanyaları bünyesinde kullanmak istediği ürün ve hizmet fotoğraflarını, reklam tasarımlarında kullanılabillir özellikte çekiyor ve işliyoruz.

Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon

Bize göre işin en önemli kısmı fikrin filmleştirilmesidir. Reklam filmleri ve video kliplerde yaratıcı senaryo kadar fikrin filme dönüşüm sürecide son derece önemlidir.

Çok inandığınız fikriniz yanlış ellerde bir belgesele dönüşebilir. Bu bağlamda yaratıcılığımıza, teknik yeterliliğimize ve tecrübemize güveniyoruz.

Web Tasarımı Yayın & Yönetimi

Web Tasarımı

Firmanızın kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitenin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.

8 Dijital, firmanızın sektörüne ve web sitenizin içeriğine bağlı olarak özgün tasarımlar ve paylaşımlar yaparak sitenizin güncel kalmasını sağlıyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

8 Dijital, sosyal medya hesaplarını yönetirken öncelikle ulaşılmak istenen kitleyi belirler ve bu kitleye yönelik paylaşımlar yapar.

Kullanıcının faydasına olan ve göze hitap eden paylaşımlar yaparak hedef kitleniz ile aradaki iletişimin güçlenmesini ve daha büyük kitelere ulaşmanızı sağlamak için çalışır.

Tabela

Tabela

Firmanızın genel pazarlama stratejisinin önemli bileşenlerinden biridir. Logonuzu içeren bir tabela, markanızı güçlendirmek için de vazgeçilmezdir.

8 Dijital, kaliteli malzeme ve tasarımları ile firmanızı bulunduğu konumda ön plana çıkarabilmek adına sağlam duruşu olan tabelalar üretiyor.

Araç Giydirme

Araç Giydirme

Aracınız ister şahsi, ister firma aracı olsun sürekli trafikte olması sebebi ile bir nevi gezici reklam tabelası görevi görmektedir. Bu sebeple araç giydirme reklam sektöründe büyük önem taşıyan unsurlardan birisidir.

Araç giydirme işlemi tecrübe ve kalite isteyen bir iştir. Araç giydirme işleminde malzeme ve baskı kalitesi kadar işçilik ve tasarımın da önemi büyüktür.

8 Dijital, kreatif tasarımları ile aracınızı akılda kalıcı bir tasarım, kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik ile kaplıyor.

Matbaa & Dijital Baskı

Matbaa & Dijital Baskı

8 Dijital, grafik tasarım ve fotoğrafçılıktan aldığı güç ile katalog, broşür, kartvizit, poster vb. basılı mecralarda firmanızı temsi edecek göz alıcı, akılda kalıcı tasarımları ve matbaa teknikleri hakkındaki tecrübesi ile net algılanabilir işler ortaya çıkarmak için tüm gücüyle çalışıyor.

İster çoklu adetlerde isterse düşük adetlerdeki taleplerinizi birinci sınıf malzeme ve tasarımlar ile matbaa baskısı ya da dijital baskı olarak sizlere sunuyor.

İş Elbiseleri

İş Elbiseleri

Çalışma hayatında çok farklı sektörlere olmakla birlikte her sektörün kendi kuralları bulunmaktadır.

Özellikle çalışan personelin sağlığını ve güvenliğini tedarik etmek için işyerinde çalışırken giyilecek kıyafetler büyük önem taşımaktadır.

Firmamız bu konuda kaliteli ürünlerle beraber isteyen herkese hizmet vermeye devam ediyor. Oldukça rahat ve kullanışlı modeller ile birlikte, bu kıyafetler çalışan personelin performansını olumlu derecede etkiliyor.

Gerek mevsimsel özellikleri gerekse de iş kolunun kendi özellikleri burada belirleyici bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok farklı sektörün bazı riskleri göz önünde bulundurulmak suretiyle iş elbiseleri buna göre hazırlanmaktadır.

Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri; şirketlerin kendilerini tanıtması, mevcut müşterilere ve çalışanlara jest yapması için dağıtılır. Yapılan bu jest, kişiler ve firmalar üzerinde pozitif bir etki oluşturarak, markanızın akılda kalıcılığını kişilerle duygusal etkileşime geçerek bir üst seviyeye taşır.

Şirket kimliğinizi ön plana çıkaracak ürün seçimlerinde bulunmanız halinde, markanızı hitap ettiğini kitle veya daha da geniş kitlelere duyurabilirsiniz.